Vulcano Grill and Beer
Váš nákup: 0,- Kč

DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE VYBRANOU PROPEČENOST MASA. BLUE (téměř syrový) / RARE (krvavý) / MEDIUM RARE (málo propečený) / MEDIUM (růžový, středně propečený) MEDIUM WELL (téměř propečený) WELL DONE (propečený)

1000G MÍSA VULCANO - PRO VÍCE OSOB

Rump steak, vepřová panenka, kuřecí prso, pečená žebra, restované fazolové lusky se slaninou, 2 omáčky dle vlastního výběru (6-12)

Porcí: 

200G DIAMOND MUSCLE STEAK

DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE VYBRANOU PROPEČENOST MASA. (vyzrálá špička plece), salátek z rukoly, polníčku, cherry rajčat s medovo-citronovou zálivkou (6-12)

Porcí: 

200G HOVĚZÍ RUMP STEAK

DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE VYBRANOU PROPEČENOST MASA. vyzrálá květová špička s bylinkovým máslem, salátek z rukoly, polníčku, cherry rajčat s medovo-citronovou zálivkou (6-12)

Porcí: 

250G CHUCK ROLL STEAK

DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE VYBRANOU PROPEČENOST MASA. RARE/MEDIUM/WELL DONE steak z kvalitního hovězího mletého masa podávaný se sázeným vejcem, salátek z rukoly, polníčku, cherry rajčat s medovo-citronovou zálivkou (3, 6-12)

Porcí: 

250G GRILOVANÁ KRKOVICE

marinovaná v česneku a tymiánu, salátek z rukoly, polníčku, cherry rajčat s medovo-citronovou zálivkou (6-12)

Porcí: 

200G FILOVANÁ VEPŘOVÁ PANENKA

DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE VYBRANOU PROPEČENOST MASA. MEDIUM/WELL DONE salátek z rukoly, polníčku, cherry rajčat s medovo-citronovou zálivkou (6-12)

Porcí: 

200G VYKOSTĚNÁ VEPŘOVÁ KOTLETA

bylinkové máslo, salátek z rukoly, polníčku, cherry rajčat s medovo-citronovou zálivkou (6-12)

Porcí: 

180G KUŘECÍ PRSA NA GRILU

salátek z rukoly, polníčku, cherry rajčat s medovo-citronovou zálivkou (6-12)

Porcí: